Modelja i cudit të gjithë me veshjen që zgjedh për të shkuar në plazh!!

Modelja Nicole Williams, që bën dhe aktoren, befasoi kur u shfaq në Miami Beach të Floridas me një veshje elegante. Ajo kishte zgjedhur këto pantallona që (normalisht mund të vishen në mbrëmje), për të shkuar në breg te detit.

Edhe sandalet e shtrenjta dhe aspak të lehta e përshtatshme pëe të ecur në rërë, I mbajti në dorë.

Nicole duket ishte e vendosur të binte në syr, edhe pse nuk kishte shumë nevojë për veshjen për ta bërë këtë, sepse ku u shfaq me rrobebanjo, dukej super në formë!!

Previous ArticleNext Article