1 muaj pas ribashkimit, merr fund martesa e çiftit të shumëpërfolur shqiptar?!

Kur ka kaluar një muaj që reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi la qelinë, duket se gjërat mes tij dhe bashkëshortes Keisit nuk po shkojë aspak mirë.

Dyshohet se çifti i ka dhënë fund martesës dhe shkak për këto aludime kanë nisur nga partnerja e tij. Kjo e fundit ka fshirë çdo foto me Stresin nga rrjeti social Instagram e madje çifti nuk e ndjek më njëri-tjetrin.

Jo vetëm kaq, por brunia ka ndryshuar edhe të dhënat në bio-n e sj duke hequr mbiemrin Lushaj nga ai ai veti. Çifti është parë në shoqërinë e njëri-tjetrin gati 1 javë më parë gjatë një darke familjare. Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes dyshes që e ka kaluar lidhjen mes largësisë dhe problemeve të reperit.

Previous ArticleNext Article