Jo vetëm në evente: Ajola Xoxa shfaqet mjaft elegante edhe në përditshmërinë e saj!

Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj është kthyer shumë shpesh në subjekt të mediave rozë për shijet  e rafinuara dhe elegancën në veshje.

Ajola Xoxa shquhet për përzgjedhjet e bëra në raste eventesh por si është ajo kur vjen fjala tek përditshmëria? Epo, duket nuk e “tradhëton“ eleganten as në këtë rast. Fotot e siguruara nga “Panorama plus“ e tregojnë duke ecur në rrugët e kryeqytetit me një kombinim mjaft e interesant fund e bluzë në ngjyrat bezhë e jeshile, dhe këpucë elegante me taka e cantë gri.

Por si për të mos e rënduar shumë “look-“n paradite, flokët I ka kapur thjesht bisht, në harmoni të plotë sidoqoftë me pamjen në përgjithësi!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article