Zbulohet dhurata e veçantë dhe e kushtueshme që Xhensila dhe Besi i bënë Ajkës!

Vajza e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj vetëm pak ditë më parë festoi ditëlindjen e saj të parë. Prindërit koshin organizuar për të një festë gjigande me temën e fermës ku kishin ftuar gjithe familjarët e miqtë e tyre.

Por kjo nuk ishte dhurata e vetme që çifti kishte përgatitur për Ajkës. Është zbuluar se aktori i “BE Caffee” dhe bashkëshortja e tij i kanë blerë vogëlushes një mik me katër putra: një qenush me sy te bukur blu.

Qeni është i rracës Weimaraner dhe cilësohet si një ndër 5 qenushat më të mirë për fëmijë. E sigurisht nje qen i tillë vjen i shoqëruar me një çmim të konsiderueshëm sepse me një kërkim të thjeshtë në internet mësohet se vlera e tij shkon nga 1,400 deri në 7,800.  Më përpara, ky qen është përdorur nga familjet mbretërore për gjueti dhe disa nga karakteristikat e tij veçohen benikëria, është natyrë miqësore dhe qen i bindur.

puppy climbing up on backseat in car
Previous ArticleNext Article