Aktorja e njohur turke ka zgjedhur Radhimën këtë vit për pushimet e verës!

 

Në një kohë kur Turqia është një ndër destinacionet më të preferuara të shqiptarëve,  për të kaluar pushimet verore, aktorja e njohur turke Farah Zeynep Abdullah, ose siç njihet në vendin tonë  me emrin e rolit të saj Sura.

Aktorja me portretin e ëmbël po pushon këto ditë në Jug të Shqipërisë, duke ndarë në storyt e saj foto e video nga bregdeti i bukur i Jon-it.

Radhima dhe Saranda kanë qenë plazhet që “Sura” ka vizituar duke u shprehur e mrekulluar nga bukuritë natyrore të Shqipërisë.

Previous ArticleNext Article