Bella Hadid bëhet bjonde dhe nuk dimë si është më mirë!

Rreth kohës së debutimit të sj si modele, Bella Hadid vendosi t`I lyente flokët e saj të celëta në ngjyrë kafe, si një mënyrë për të dalluar nga motra e vet më e madhe, modelja Gigi Hadid.

Tani, Bella është kthyer në ngjyrën e saj natyrale të flokëve, dhe transformimi e bën pamjen e saj … shumë si Gigi. Bella ndau dy foto në Instagram Story me flokët e rinj bjonde nga xhirimet per revistën V.

Është ende e paqartë nëse ky është një ndryshim i përkohshëm për këtë seancë fotografike apo Bella do të vazhdojë të mbajë këtë “look“. Në foto të fëmijërisë të postuara prej saj shihet që ka qenë fare bjonde!!

Previous ArticleNext Article