Jennifer Lopez nuk e “vret“ fare, ja si del nё rrugё!!!!

Jennifer Lopez e anuloi koncertin e vet te se shtunёs ne Madison Square Garden në New York pёr shkak tё ndёrprerjes massive tё dritave qё preku qytetin. Por ajo vendosi tё rikthehet nё skenё e sic duket, nё pёrgatitje e sipёr ka qenё shumё e zёnё pёr tu shfaqur nё publik super e kuruar si pёrherё. Kёngёtarja-aktore nuk u shqetёsua fare pёr pamjen e saj, por doli nё rrugё ashtu sic ishte, me peshqir nё kokё.

Madje nuk e pati problem t`I pёrshёndeste njerёzit t`I buzёqeshte sikur tё mos kishte ndodhur asgjё. Pas asnjё pikё make up-I nё fytyrё, vetem me njё palё size tё mёdha, Jennifer kishte njё pamje mjaft tё freskёt, dhe njerёzve sikur u ka pёlqyer lirshmёria e saj!! Fansat ndёrkohё mezi po e presin performancёn e saj nё skenё!

Previous ArticleNext Article