Si do të dukeshin VIP-at shqiptarë të plakur? Aplikacioni  që po i “cmend“ të gjithë!

Quhet FaceApp dhe është aplikacioni që po “bën namin“ në këto momente, sepse sic duket, kërshëria e njerëzve për ta parë veten sesi do të duken në moshë të thyer, qenka shumë e madhe! Asaj nuk I kanë shpëtuar as VIP-at, si të huaj, ashtu edhe shqiptarë. Disa nuk janë ankuar shumë nga rezultati, por ca të tjerëve u është dukur I tmerrshëm!  Dhe zor se mund t`I vësh faj, kush është ai që e do plakjen? Më fort duket kanë reaguar Eni Koci e Almeda Abazi!!!

Jul Deda dhe Ermal Mamaqi

Greta Koci

Eni Koci

Almeda Abazi

Bes Kallaku

Alfio Rrotani

Orgesa Zaimi

Bebe Rexha

Previous ArticleNext Article