Klaudia Pepa, këshilla për femrat që janë ndarë: “ Bëni kujdes…..!!

Klaudia Pepa vazhdon të mbetet në vëmendjen e publikut shqiptar, ndonëse karrierën e vazhdon në Itali.

Balerina e njohur ka ngacmuar këtë radhë përmes një postimi në “InstaStory“ me të cilin i drejtohet femrave të ndara.

“Bëni kujdes me meshkujt që nuk ju duan më, por që herë pas here kthehen për t’u siguruar që nuk jeni të lumtura pa ta”, ka qenë mesazhi I postuar prej bashkë me mbishkrimin “Approved” , që bën të mendohet se mund te jete duke nënkuptuar edhe ndonjë eksperiencë personale.

Divorci I Klaudias me koreografin Albi Nako pati jehonë të madhe e goxha të zgjatur në kohë, megjithatë ajo përgjithësisht është treguar e rezervuar për jetën private, dhe detaje ngacmuese si ky I fundit, kanë qenë të pakta.

Previous ArticleNext Article