Vite pa e parë, Mira Konçi rikthehet në Tiranë dhe ka mbetur po aq e hijshme

Mira Konçin kishim vite pa e parë dhe largësia mes Tiranës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës na kishte shtuar edhe më kureshtjen.

Një ndër imazhet më të ëmbla të muzikës shqiptare në vitet ’90 është rikthyer në Tiranë për disa ditë pushimesh dhe më në fund në kemi mundur të shohim se si duket artistja sot në të 46-tat e saj.

Nëna e dy fëmijëve ka lyer flokët në një nga sallonet e bukurisë në kryeqytet ku ëhstë fotografuar me look-un e ri dhe pa make up. Menjëherë sapo pamë imazhin e artistes kuptuam se ora ka ndalur për yllin e “Fatit i besoj” dhe ajo ka mbetur një zonjë njësoj e hijshme dhe e ëmbël si 20 vite më parë.

Previous ArticleNext Article