Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli do të zëvëndësojnë një dyshe të njohur të ekranit?!

I qenka besuar një program I ri televiziv dy moderatorëve, Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli, te pakten keshtu thuhet.

“Indeksonline”  ka zbuluar se dyshja do të zëvendësojë Dajana Shabanin dhe Besmir Metanin në programin “Ditë e Re” në “Ora News”.

Detaje të tjera nuk ka ende, por shprespjmë që nuk do të na duhet të presim shtatorin për të mësuar se cfarë do të ndodhë saktësisht. Pas suksesit në “Netët e klipit shqiptar”, Arjola u përball me sfidën e prezantimit të projektit të madh televiziv të “Miss Shqipëria 2019”.

Kelvi Kadilli ndërkohë, që nuk e moderon më “Pop Culture“ me Doina Memën , ka rrëfyer se në shtator ka projekte të reja, por pa dhënë më shumë detaje.

Previous ArticleNext Article