Reperi shqiptar pranon lidhjen me motrën e këngëtares së njohur!

Ata postonon shpesh foto së bashku, por duke mos pranuar se janë në një lidhje.

Reperi Gent Fatali duket se është dorëzuar më në fund dhe ka pranuar marrëdhënien e dashurisë me partneren e tij Rozafa.

I ftuar në programin “Rudina” djaloshi simpatik nuk mundi ta mohonte më lidhjen e tij, ndonëse e pranoi në mënyrë indirekte.


I pyetur nga Rudina Magjistari se si duhet të jetë partnerja e Gentit reperi ju përgjigj:
“Duhet të jetë si Rozafa. E bukur, e qetë, e kuptueshme, më jep suport”.

Pra ai sapo konfirmoi lidhjen e tij me motrën e reperes së njohur Loredana Zefi.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article