C`po ndodh? Ikën Ilda Bejleri nga “SuperSport”?

Lajmin e nxorri revista “ Story“ dhe tani ka marrë dhenë: sipas saj, Ilda Bejleri që është kthyer prej jo pak, por plot 11 vjetësh në imazhin e “Digitalb“, do të largohet prej andej!

Nëse rezulton vërtet kështu, do të ishte realisht e papritur pasi tani së fundi, në “E Diell“, I pamë figurat të mblidheshin me rastin e e 15 vjetorit të “Digitalb”. Ilda është kthyer në një personazh me mjaft influencë në ekranet sportive dhe rrjetet sociale. Përgjatë periudhës së kaluar në “Supersport“, ajo ka moderuar dhe një numër të madh programesh, duke u kthyer në një figurë qendrore të këtij institucioni.

Previous ArticleNext Article