Mori fund; Ndahen Erik Fullani dhe Kejda Ajazi!

 

Pak muaj më parë në mediat online nisën të qarkullojnë zëra se djali i ish- Guvernatorit Ardian Fullani dhe vajza e politikanes Majlinda Bregu kanë krijuar një lidhje dashurie.

Ndonëse nga ana e Erik Fullanit dhe Kejda Ajazit nuk pati asnjë deklaratë publike rreth kësaj romance, fotot teksa frekuentonin të njëjtat ambiente i kanë ‘tradhëtuar’ shpesh çiftin.

Duket se mes dy të rinjve ka  marrë fund romanca, pasi burime për “iconstyle.al” bëjnë me dije se Eriku dhe Kejda nuk janë më bashkë, por duke mos bërë të ditur arsyen që çoi në ndarjen e çiftit.

Për më tepër dyshja nuk e ndjekin më njëri tjetrin në Instagram.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article