Elvana Gjata nxjerr foton pa grim, Ermali komenton direkt!!!

Që janë miq të ngushtë, këtë e kemi mësuar me kohë. Dhe këtë miqësi e treguan fare qartë edhe më bashkëpunimin në filmin “ Dy gisht mjaltë“.

Ndaj nuk është cudi që Ermal Mamaqi t`I lejojë vetes të bëjë dhe komente gallatë në profilin e këngëtares. I tillë është ky më I fundit; reagimi I Ermalit pasi Elvana publikoi një foto pa grim në profilin e saj në Instagram, ishte epik! Jemi mësuar ta shohim këngëtaren gjithmonë super të kuruar, megjithatë edhe në foton “ujë e sapun“, Elvana duket shumë mirë.

Por ndonëse ajo është mjaft në formë, Ermali nuk la pa I dhënë situatës tone humori. “Zemra mamit. Vdektë mami për ty…shumë bukur ke dal mam. Bravo”, ka shkruar ai, dhe normal, të qeshurat nuk kishte sesi frenoheshin!

Previous ArticleNext Article