Larg vëmendjes/ Martohet këngëtarja që përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion!

Ka zgjedhur të bëjë një ceremoni tejet private, larg vëmendjes së publikut, duke kurorëzuar dashurinë me partnerin e saj.

Këngëtarja Hersi Matmuja e cila prej vitesh jeton në Itali, është martuar këtë mesjavë me Jacopo ndërsa miq e të ftuar kanë ndarë në rrjetet e tyre sociale foto të çiftit.

E veshur me fustanin e bardhë, flokët e krehura thjesht, dhe grim minimalist këngëtarja i tha Po partnerit të saj para dhjetërave të ftuarve.

Hersi Matmuja ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion me këngën “One nights anger”, në vitin 2014.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article