WOW!!! Shihni super dhuratën luksoze që i bëri partneri Jennifer Lopez për ditëlindjen e 50-të

Jennifer Lopez festoi 50 vjetorin e saj të ditëlindjes dhe sigurisht nuk mund të mos surprizohej nga partneri i saj Alex Rddrigues.

Ky i fundit kishte menduar një dhuratë tejet lukzose për ylln e muzikës dhe sipas mediave ai i ka dhuruar Jennifer një makinë Porche 911 GTS, ngjyrë të kuqe dhe që kushton plot 140 mijë dollarë.

Kjo nuk është hera e parë që, ish-sportisti ‘ledhaton’ partneren e tij me dhurata luksoze e sigurisht që në një festë kaq të rëndësishme sa kjo ka goditur në shenjë.

Ylli i “Hustlers” organizoi për ditëlindjen e saj të 50-të një festë gjigante dhe momete nga festimet e çmendura i ka ndarë edhe me miliona fansat e saj në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

WE FROM THE BRONX, NEW YORK ✨?A different view of last nights celebration…

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article