Bebe Rexha veshi fustanin e bardhë, zbulohet e vërteta e dasmës sekrete

Të gjithë u habitën kur panë artisten Bebe Rexha të veshur me një fustan të bardhë martese! Ylli i muzikës u mjaftua ta përshkruante videon me fjalët “Duhet ta mbaja sekret” dhe kaq u desh që rrjeti të ziente nga kurioziteti.

 

View this post on Instagram

 

Best Day Of My Life ? ? I’ve had to keep this super private. But more photos/videos to come! Love you all!

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Mediat e huaja kanë shkruar sot se në fakt, nuk bëhet fjalë për asnjë martesë apo kurorëzim real. Imazhi në fjalë është shkëputur nga xhirimet e fundit që artistja me origjinë shqiptare ka realizuar për videoklipin e njërës prej këngëve të saj.

Ka qenë bashkëpunëtori i Bebe-s, Jax Jones ai që ka zbuluar se po punon për të xhiruar klipin e këngës “Harder”, këngë e cila doli në treg fundjavën e shkuar pa klip, që mesa duket dyshja e artistëve po e xhiron tani.

 

Previous ArticleNext Article