Eduarti nuk mbahet, i bën hapur Arbanës komentin romantik!!!

Historia e tyre po lakohet prej disa kohësh gjerësisht në mediat rozë, ndonëse vetë, nuk kanë pranuar asgjë publikisht. Por sakaq së fundi, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë bërë të pandashëm e këtë po e tregojnë në rrjetet sociale pa u fshehur tashmë.

Pas pushimeve në ishullin grek të Myconos, ata kanë udhëtuar drejt Marokut.

Nga atje, Arbana postoi foto e veshur me një fustan të kuq me detaje të bardha, dhe komplimentat e ndjekësve kanë qenë të shumta.

Por ndërkohë, as Eduarti nuk mbeti pas. “Më e bukura e  Marokut”,- ka shkruar regjizori me admirim.

Previous ArticleNext Article