Lady Gaga kapet duke u puthur me atë që i ka rrëmbyer zemrën!

Lady Gaga përpara disa muajsh u nda papritur nga I fejuari Christian Carino, dhe në rrjetet sociale shpërthyen spekullimet mbi një lidhje të saj me partnerin në ekran të filmit “ A star is born“, Bradley Cooper. Kur edhe Bradley u nda nga Irina Shayk me të cilën ka një vajzë, internet nuk mbaj më: shumë ishin të bindur se mes dyshes kishte vërtet një lidhje, që I bëri të shkatërronin marrëdhëniet aktuale.

Por disa foto të dala në dritë së fundi, duket I vënë kapak këtyre pretendimeve: këngëtarja shihet aty duke puthur një person tjetër, teknikun e zërit Dan Horton, I cili duket është I dashuri I saj  I ri. Ajo duket mjaft e lumtur, cka tregon se po e shijon vërtet këtë lidhje të re!

Previous ArticleNext Article