Ja kush merr pjesë këtë radhë në “ Dance with me“ ( dhe kush mbeti pa partnere)!!!

Fillimisht, përpara disa javësh, u mësuan dy ciftete e para konkurente në edicionin e gjashtë të “ Dance with me“:  Kejvina Kthjella me Eduart Ndocajn, dhe Era Rusi me moderatorin Florian Agalliu.

“Blitz.al” ndërkohë thote se ka zbuluar edhe tre cifte të tjerë pjesëmarrës në spektaklin e vecantë dhe mjaft të pëlqyer nga publiku. Ato janë sipas saj:

Çiljeta Xhilaga me ish-konkurrentin e Big Brother Valer Kolnikajn.

Këngëtari Mateus Frroku që duket do të kërcejë në cift me aktoren e “Duplex“-it, Eliona Pitarka

Diskutohet ndërkohë edhe moderator Ermal Peci, por nuk dihet ende me siguri pjesëmarrja e tij dhe as se kë do të ketë partnere!!!

Previous ArticleNext Article