Çfarë ju bën përshtypje në këtë foto? Xhemi dhe nusja e Gaz Pajës pozojnë bashkë, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

Që Xhemi Shehu është një prej vajzave më të bukura të ekranit kjo nuk ka dyshim!

E që bashkëshortja e aktorit të “Portokalli” Gaz Paja, Ira është gjithashtu një ndër nuset e reja e të bukura të showbizit as kjo ska dyshim!

Për të gjithë ju që po pyesni se çfarë lidhje kanë dy bjondet bukuroshe me njëra-tjetrën këtë na e thanë vetë ndjekësit në Instagram.

Një foto e fundit e prezantueses së show-t të humorit krah Irës, bëri që dhjetra komente të bënin bashkë në një mendje shumë ndjekës që shkruanin se dy vajzat ngjajnë shumë me njëra-tjetrën si të ishin motra apo sozi.

 

View this post on Instagram

 

With this beauty @iraseferi #lastnight

A post shared by Xhemi Shehu (@xhemishehu_) on

Në fakt në selfie-n e postuar nga pushimet në Jug të Shqipërisë Xhemi Shehu dhe Ira Seferi, që kanë krijuar edhe miqësi me njëra-tjetrën, duken si ‘binjake’. Të jetë vërtet kjo ngjashmëri e çuditshme që nuk e kishim vënë re më parë, apo ‘fajin’ ta ketë vetëm mënnyra dhe pozicioni i fotos?!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article