Modelet më IN për çantat e kësaj vere!

Janë të mëdha, por të lehta, me forma dhe ngjyra tipike verore që i japin një stil akoma më të freskët pamjes tuaj këtë sezon:

Po flasim për çantat e dorës së sezonit!

Nga Zara te Ralph Lauren, Stella McCartney ose Balmain, do të hasni modelet me thurje dhe në formë shporte, ideale për të futur brenda gjithçka, sepse kjo stinë është plot të papritura. Mund të provoni edhe çantat me bazë xhins, apo prej kadifeje, pa harruar ato me rrjetë peshkimi.

Previous ArticleNext Article