Rita Ora i lë pak vend imagjinatës, bikinit i ekspozojnë më shumë seç duhet!

Ajo është e njohur për format dhe fizikun e saj super seksi dhe sigurisht që nuk lë rast pa e treguar këtë.

Rita Ora u fotografua të hënën ndërsa shijonte temperaturat e larta dhe rrezet e diellit duke kaluar mjaft mirë në shoqërinë e miqve, me në jaht në Ibiza.

Këngëtarja 28-vjeçare, mezi mundi të mbante ‘nën kontroll’ asetet e saj për shkak të rrobave të banjos të vogla në masë e që i lanë pak vend imagjinatës.

Previous ArticleNext Article