Zbulohet pasioni tjetër i Manjola Nallbanit; Artistja ‘kapet mat’ rrugëve të Tiranës, ja çfarë blen!!!

Në fakt, nuk është e vështirë ta kuptosh se për çfarë pasioni bëhet fjalë, teksa sheh këngëtaren e famshme Manjola Nallbani që blen lule në rrugë. Pra, ajo me siguri është shumë e apasionuar pas luleve dhe e ka të vështirë të kalojë pa blerë disa nga ato që ofron ajo zonjë e moshuar në rrugë.

Me këtë rast, ju keni mundësi ta shihni Maniolën në foto paparazzi ku rregulli është: Asnjë modifikim, asnjë rregullim fotoje. Dhe fotot flasin vetë, artistja vijon të jetë në superformë duke sfiduar vitet.

Ajo është shumë e sukseshme akoma në muzikë, e kemi parë madje edhe në disa reklama dhe pa dyshim vijon të jetë një superfemër, me një pamje fantastike. Gjithashtu, mënyra e veshjes është po ajo, me xhinse dhe me taka të larta, një veshje që e identifikon tashmë prej shumë kohësh.


Panorama Plus

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article