Pushimet e para të Ajkës; ja destinacioni i zgjedhur i Besit dhe Xhensilës

Ajo sapo ka mbushur vitin e parë të jetës dhe këtë verë po shijon pushimet e para të vërteta me prindërit e saj.

Por cili është destinacioni i zgjedhur i aktorit Bes Kallaku dhe bashkëshortes së tij kengëtares Xhensila Myrtezaj për vajzën e tyre Ajka?

Çifti i njohur i showbizit kanë zgjedhur që këtë verë të qëndrojnë së bashku me vajzën e vogël në Shqipëri. Në një intervistë të dhënë pë “Edicioni veror” në ABC News, aktori ka zbuluar se ata dhe Ajka po qëndrojnë në Vlorë dhe kjo zgjedhje nuk është e rastësishme.

Ai është shprehur se ka një preferencë të madhe për Vloren dhe kjo është dhe arsyeja pse e kanë zgjedhur si destinacion. Për Ajken 1 vjeçe, Vlora do të mbahet mend si vendi i pushimeve të saj të para.

Previous ArticleNext Article