Rrobat e banjove të këtij viti; Ja çfarë blen vajzat e njohura shqiptare për pushimet e tyre

Ato kanë mijëra ndjekës në rrjetet sociale dhe dashur pa dashur bëhen ndikuese edhe me stilin e tyre të veshjes. Kësaj here do të ndalemi tek rrobat e banjos, veshja më e parë e më e përfolur e këtyre javëve në Instagram.

Trupore, printe e ngjyra të nderyshme, në mesin e vajzave të njohura të showbiz-it shqiptar nuk gjen dy palë rrobabanjo njësoj. Një larmishmëri modelesh në garderobën e gjithsecilës prej tyre, më poshtë ju sjellim vetëm një pjesë të rrobave të banjos që ato vetë kanë zgjedhur për këtë verë 2019.

Lori Hoxha

Armina Mevlani

Anxhelina Hadergjonaj dhe e motra Agnesa

Tuna

Olta Gixhari

Nevina Shtylla

Ilda Bejleri

Emina Cunmulaj

Estela Ujka

Ersi Ngjela

Jona Spahiu

Ledina Celo

Luana Vjollca

Majlinda Zeka

Manjola Nallbani

Previous ArticleNext Article