Fërkoni mirë sytë; Anxhela Peristeri është dobësuar dhe duket tejet seksi!

 

Një ndër këngëtaret më të mira të muzikë ‘live’ në Shqipëri, duket se këtë verë e ka marrë seriozisht kthimin e formave perfekte fizike.

Së fundmi Anxhela Peristeri kishte marrë disa kilogramë, duke e rrumbullakosur paksa siluetën e saj, ama shumë shpejt këngëtarja e ka marrë situatën në dorë dhe rezultati është ky:

Në fotot e fundit të postuara në instagramin e saj, Anxhela duket në formë të shkëlqyer fizike, fakt që ja kanë vënë në dukje edhe komentuesit e shumtë, të cilët nuk i kanë kursyer komplimentet për fizikun në fotot e artistes.

Me të drejtë Anxhela pozon para aparatit gjithë krenari teksa tregon asetet e saj!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article