Dy ditë pas dasmës; Erik Lloshi i bën një dhuratë-surprizë bashkëshortes së tij!

Erik Lloshi dhe bashkëshortja Romina që u martuan këtë fundjavë, duket se ende nuk kanë nisur muajin e mjaltit, dhe siç mund të merret me mend impenjimet e këngëtarit në sezonin  e ngjeshur me koncerte ka bërë që çifti ta shtyje edhe për pak kohë udhëtimin e ëmbël.

Eriku aktualisht është edhe pjesë e këngëtarëve në koncertin “Maratona e këngës”, që po mbahet gjatë gjithë verë në qytetet e Shqipërisë e duket se sonte më mbërmje ai ka rezervuar një surprizë-dhuratë për bashkëshorten e tij Rominën.

“Sonte në “Maratonën e këngës” për të kënduar “Peng i dashnisë”, që i kushtohet bashkëshortes time dhe shumë shpejt del dhe video e këngës”; ka shkruar Lloshi në instastoryn e tij duke zbuluar kështu dedikimin për Rominën.

Previous ArticleNext Article