Po Kejda?! Erik Fullani kapet mat duke u puthur me një 16 vjeçare!

 

Pak ditë më parë qarkulloi me shpejtësi në mediat online se Erik Fullani dhe Kejda Ajazi janë ndarë.

Mirëpo ishte vetë bukuroshja Ajazi që hodhi poshtë zërat se mes çiftit ka marrë fund, duke postuar një foto ironike ku dyshja duken duke qeshur, teksa lexojnë lajmet e ‘ndarjes’ së tyre…

Por, si rrufe në qiell të hapur vetëm pak ditë më vonë, portali “J.o.q” ka postuar një foto të Erikut duke u puthur me një tjetër vajzë në bregdetin e Dhërmiut.

Sipas po të njëjtit portal, vajza në fjalë është 16 vjeç dhe po frekuentohet me Fullanin prej kohës.

Nuk e dimë se si është pritur nga Kejda ky veprim i të dashurit të saj, pasi nga ana e saj nuk ka patur ende asnjë reagim.

Previous ArticleNext Article