“Do mbetesh dashuria ime e parë”; urimi i babait për Dua Lipën na emocionoi!

 

Dua është fare e re, ndonëse sukseset e saj kanë ecur me ritme të vrullshme. Sot artistja me famë botërore mbush 24 vjeç e në morinë e urimeve që me siguri fituesja e Grammy-t ka marrë, dedikimi i të atit Dukagjinit do të mbetet më i veçanti e më i shtrenjti urim.

Dukagjini ka bërë një dedikim publik në rrjetin social instagram, për të bijën, të cilën e quan dashurinë e parë:

“Ti do të mbetesh gjithmonë dashuria ime e parë dhe e dhe unë për ty po ashtu. Gëzuar ditëlindjen, të dua shumë”; ka shkruar babai i Dua Lipas në dedikimin për të bijën, teksa ka postuar disa foto të të dyve.

Ky 24 vjetor e gjeti talentin nga Prishtina, të suksesshme, të dashuruar si dhe e rrethuar nga njerëzit e saj të dashur. Kujtojmë që vetëm pak javë më parë Dua bëri publike lidhjen e saj të re me Anëar Hadid, vëllain e modeleve të famshme, Gigi dhe Bellla Hadid.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article