FOTO TË RRALLA/ Na bën të besonim te dashuria; Roberti dhe Nora, një rrugëtim dashurie me anë të fotove

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë pas 13 vitesh bashkë. Një ndër çiftet më të komentuar e më të dashur për publikun, zgjodhën të vazhdonin jetën të ndarë, duke pohuar se kanë mbetur miq.

Të lidhur që prej vitit 2006-të dy këngëtarët janë përfolur shpesh për probleme mes tyre, por që kanë ditur t’i superojnë ato e të çojnë përpara romancën e tyre, deri më tani.

Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në një ceremoni martesore që do të mbahet mend gjatë më 2 shtator të 2014-ës., organizuar në Prishtinë dhe mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë, vajzën Renee në maj të 2015-ës.

E për të kujtuar një ndër romancat më të bukura të showbiz-it shqiptar më poshtë bordo.al ju sjell rrugëtimin me anë të fotove të rralla të Robertit dhe Norësqë në fillesat e lidhjes së tyre të dashurisë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article