Pak ditë pas dasme, mësoni arratisjen e ëmbël të Erik Lloshit dhe bashkëshortes!

 

Nuk e dimë nëse çifti i sapomartuar ka nisur muajin e mjaltit, apo nëse thjesht kanë bërë një arratisje të vogël vetëm pak ditë pas dasmës.

Erik Lloshi dhe bashkëshortja Romina kanë nisur pushimet e destinacioni që çifti i ri ka zgjedhur është Jugu i vendit. Çifti ka postuar herë pas here foto nga momentet e relaksit që po kalojnë në shoqërinë e njëri tjetrit.

 

Këngëtari i njohur dhe partnerja Romina lidhën kurorë më 17 gusht, nëpërmjet një ceremonie të organizuar në një prej restoranteve të njohura në periferi të Tiranës.

Menjëherë pas dasme, Eriku publikoi këngën më të re të tij, të titulluar “Pengu i dashnisë, të cilën ja ka kushtuar bashkëshortes.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article