“Festivali i Filmit në Venezia”, VIP-at zbarkojnë në Tapetin e Kuq!

Edicioni i 76-të i festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Venezia ka ngritur siparin më 28 Gusht dhe disa prej yjeve që kanë parakaluar në eventin prestigjioz kanë shkëlqyer me veshjet e tyre.

Shihni më poshtë çfarë kanë veshur yjet në Venezia në ditën e parë të festivalit që do të zgjasë deri më 7 shtator.


Lady Kitty Spencer


Eleonora Carisi


Giulia Valentina


Elsa Hosk


Gabrielle Caunesil

Candice SwanepoelKat Graham

Isabella Ferrari

Juliette Binoche


Ghali

Jasmine Sanders


Isabeli Fontana

Barbara Palvin


Alessandra Mastronardi

Alessandra Mastronardi


Martha Hunt


Stacy Martin

Mel B
Sofia Richie
Iman

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article