53 vjeç? Salma Hayek feston ditëlindjen me bikini dhe ne shtangëm

Salma Hayek ka nisur përgatitjet për festimet e ditëlindjes së saj dhe ka zgjedhur që të presë 2 shtatorin me pushime në një ishull tropikal.

Një ditë përpara se të mbushte 53 vjeç, aktorja ndau një foto në Instagram, e veshur me një palë bikini ngjyrë blu elektrike ndërsa si aksesorë mbante një palë syze të mëdha.

“Po, nesër do të jem 53-vjeç. Edhe?! , shkroi ajo nën foto, teksa pozonte si një modele e vërtetë duke i shtangur të gjithë me linjat e saj.

Salma Hayek ka lindur më 2 shtator të 1966-ës në Meksikë. Ajo është e njohur për rolet e saj në disa filma e show televiziv. Ajo është e martuar me multimiliarderin François-Henri Pinault me të cilin ka edhe një vajzë 11-vjeçare të quajtur Valentina.

 

Salma Hayek at arrivals for New York Group Therapy Shorts Program at the 2017 Tribeca Film Festival, Regal Battery Park Stadium 11, New York, NY April 21, 2017. Photo By: John Nacion
Previous ArticleNext Article