Klaudia Pepa shkëlqen në tapetin e kuq të Venecias!!!

Një vit më parë, zgjodhi një fustantë gjatë në ngjyrë të celët, të mbyllur deri në fyt e më dy të cara anash që I ekspozonin këmbët e tonifikuara. Ishte një veshje mjaft e bukur, që bëri shumë koka të ktheheshin pas saj.

Por këtë radhë, në tapetin e kuq të festivalit prestigjoz të filmit, Klaudia Pepa u shfaq më seksi se kurrë, duke ekspozuar me shumë hijeshi format  e saj perfekte përmes një fustani te zi elegant, te puthitur fort pas trupit. Balerina e njohur ishte e mrekullueshme dhe mëse dinjitoze me këtë look në tapetin e yjeve të kinematografisë botërore!!!!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article