U përfol për martesën me juristin maqedonas, Adelina Tahiri djalit i flet shqip!!!

Lidhja e saj me  Serjova Markov u përfol shumë, dhe nga pohimet e bëra prej saj duket që Adelina Tahiri e vuajti këtë gjë. Por jo më.

Përmes fotove apo videove të postuara me bashkëshortin e të birin, Adelina tregon se është mëse e lumtur. Në një prej tyre, të publikuar së fundi në “Instatory“, ajo tregoi se djalit, Jon, I flet në gjuhën shqipe dhe ai e kupton menjëherë.

Pas një shkëputjeje të gjatë nga tregu muzikor, këngëtarja u riktye me këngën “Përgjithmonë“, e cila u prit mjaft mirë nga publiku.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article