Pa flokë dhe me shenja në fytyrë, aktorja e njohur tregon pamjen pas kimioterapisë

Aktorja e njohur amerikane, Selma Blair ka gjetur kurajon dhe forcën për të publikuar një foto të sajën shume personale por edhe shume frymëzuese.

LG Mobile Phone Touch Event Hosted By Eva Longoria Parker and Victoria Beckham

Në betejën e saj me sëmundjen e sklerozës, 47-vjeçarja ka qenë shumë frymëzuese për shumë gra të tjera, që pasi mësoi sëmundjen e rëndë tetorin e shkuar.

Ylli i kinematografisë, që prej gati 1 viti vuan nga sëmundja e sklerozës së shumfishtë, ka ndarë pak orë më parë në Instagram 1 foto të sajën pa flokë dhe me shenja të dalluese në fytyrë për shkak të kimioterapisë.

Blair edhe më herët kafilur hapur pë betejën e saj me Multiple Sclerosis), dhe hapat e ndërmarra për trajtimin, duke përfshirë edhe trajtimin me kimioterapi, që e nisi disa muaj më parë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article