Femra më seksi e botës qenka shumë afër nesh; po e bën plazhin në Greqi!

Nuk është ende gati t`i thotë lamtumirë verës, ndaj fotomodelja Kate Upton po i shijon edhe ca ditë me diell në breg të detit. 27 vjecarja ka preferuar të kalojë një fundjavë të zgjatur në Greqi. “Të vizitoja Akropolin, ka qenë gjithmonë në listën time të dëshirave“, ka shkruar ajo.

 

Kate u bë nënë për herë të parë janarin e këtij viti, dhe ndonëse fillimisht pati ca probleme me heqjen e kileve të shtatzanisë, tani është rikthyer plotësisht në formë. Qershorin e 2018-ës, revista Maxim e shpalli atë “femrën më seksi në botë“ dhe nuk është e vështirë të kuptohet përse!

Previous ArticleNext Article