Brenda dhomës më të bukur të shtëpisë luksoze të Amit dhe Ermalit!!!

Amarda Toska është mjaft e kursye kur vjen fjala tek jeta private, megjithatë së fundi ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa momente mjaft të këndshme me vogëlushen e saj, Sia. Ami po përpiqet ta vërë në gjumë, por ajo duket mjaft energjike dhe e vendosur të luajë edhe ca, përpara se të flerë. Me këtë rast, në patëm mundësi të shohim dhe pak nga ambjentet  e brendshme të shtëpisë së ciftit të njohur të showbizit.

Dhoma mbizotërohet nga një ngjyrë rozë e ëmbël, dhe duket e kombinuar me mjaft hijeshi. Në mos është më e bukura, padyshim duhet të jetë më e `ëmbla“ e të gjithë banesës!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article