Si e bëri për vete Elgiti? Klea Huta nxjerr “sekretin“!!!

Janë një prej cifteve më të pëlqyer të showbizit shqiptar, dhe natyrshëm, kërshëria që rrethon lidhjen e e tyre është e madhe.

Fillimisht, Klea Huta dhe Elgit Doda e mbajtën të fshehtë këtë romancë, por prej kohësh tashmë nuk druhen ta shfaqin hapur dashurinë e vet. Por si lindi e gjithë kjo? Si arriti Elgiti ta bënte për vete brunen bukuroshe? Këtë Klea e tregoi me një postim në rrjetet sociale. Moderatorja postoi një foto ku shihet Elgiti duke I rënë organos, e në krah shkruante: “Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën?”, cka nënkupton qartë se muzika paska qenë “katalizatori“ I tërheqjes mes tyre.

Previous ArticleNext Article