Zbulohet blerja e re e Luana Vjollcës në sezonin e ri të emisionit

Të shtunën e 28 shtatorit do të rikthehet në ekranin e Top Channel emisioni “Shiko kush Luan”, nën drejtimin e Luana Vjollcës.

Këtë të enjte është zbuluar dhe promoja e emisionit argëtues dhe në spotin e ri, Luana na prezantin edhe blerjen e re të këtij sezoni.

Mësohet se aktori i humorit Florian Binaj do të vijojë edhe këtë sezon të jetë pjesë e show-t ndërsa është larguar Adi Pojana. Ky i fundit është zëvendësuar nga aktori Rezart Veleshnja, i cili do ta ndajë karrierën mes “Portokalli” dhe angazhimit të “Shiko Kush Luan”, që do të transmetohet të shtunave në orën 21:00.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article