Kur ishte puthja e parë, dhe kur ka ndërmend të martohet, rrëfehet Kiara Tito!!!

Kiara Tito-n tashmë fansat mund ta ndjekin fare lehtë në Youtube sepse sapo ka hapur kanalin e saj të parë atje, dhe është kaq e gëzuar! KIara do t`I përgjigjet në këtë mënyrë pyetjeve të adhuruesve, dhe e nisi duke u shuar atyre kureshtjen për planet e saj të martesës. “ Normalisht, po të ishte për gjyshen time, une s`duhet të martohem kurrë sepse s`jam për këtë punë. Por unë vetë e kam në plan pas 10 vitesh“, është shprehur ajo.

Po për puthjen e parë, cfarë thotë Kiara? “ Puthjen e parë e kam dhënë kur isha 13 vjec, dhe ishte shumë e shëmtuar!! Mendoja se do të ishte si nëpër filma, por nuk ishte fare ashtu“, u shpreh ajo ndërsa sqaroi edhe një herë se për momentin, nuk është në ndonjë lidhje, duke bërë kështu që të duken të largëta thashethemet për Butrint Imerin!!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article