“Best look”; Java e Modës në Milano, për të mos u humbur!

Java e Modës në Milano ka nisur dhe të parat pasarela që kanë mbërthyer pas vetes adhurueset e modës kanë qenë Prada, Fendi, Max Mara, Jil Sander. Shihni më të mirat e koleksioneve nga Java e Modës në Milano.

MAX MARA

EMPORIO ARMANI

BOTTEGA VENETA

 

MOSCHINO

FENDI

PRADA

ALBERTA FERRETTI
JIL SANDER
easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article