Një ish deputet, arsyeja e ndarjes së Rudina Dembacajt nga i shoqi??

Përpara tërmetit, një tjetër lajm pat bërë bujë gjatë ditës së sotme: Rudina Dembacaj është ndarë  ngas bashkëshorti I saj, Aleksi, pas tre vitesh martese, e madje sipas  “Faxweb.al” , aktorja  e humorit I paska dhënë fund prej disa muajsh këjsa lidhjeje, por vetëm tani u bë e gjitha publike.

Thuhet se Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, dhe se pikërisht kjo mund të jetë arsyeja që martesa e saj mori fund.

Rudina prej disa kohësh nuk postonte më foto me bashkëshortin dhe nuk e ka përmendur në intervista, sic bënte më parë. Edhe pushimet  e verës I kaloi në shoqërinë e miqve dhe disa të afërmve të saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article