Fatma Methasani konfirmon shtatzaninë në mënyrën më të ëmbël!!!

Prej disa javësh tashmë portalet gëlonin nga lajmi I një shtatzanije të mundshme të Fatma Methasanit; por moderatorja e konfirmoi vetëm tani së fundi se këto nuk paskan qenë thjesht “fjalë në erë“. Fatma është vërtet në pritje të ëmbël, dhe këtë e tregoi përmes një fotoje mjaft prekëse.

Ajo shihet aty në një përqafim me partnerin e saj, Alfion, ndërsa mban në dorë ekon e bebit.

 

 

View this post on Instagram

 

Kur dashuria është shumë e madhe për tu mbajtur në dy zemra, vjen në jetë një zemër e tretë! #pobehemi3 #parentstobe

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

``Kur dashuria është shumë e madhe për t’u mbajtur në dy zemra, vjen në jetë një zemër e tretë”, ka shkruar ajo. Një mesazh mjaft I bukur e I thjeshtë për të përcjellë një lumturi kaq të madhe!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article