Rihana pret flokët, dhe interneti u cmend!!!

Një ditë më parë, e bëri Dua Lipa, dhe për hir të së vërtetës, këngëtarja shqiptare me baluket e prera dukej një yll!!!

Por tani që me baluke u shfaq në publik dhe Rihanna, të gjithë po mendojnë se ky është trendi I ri I momentit, dhe fanse të saj në mbarë botën po e mendojnë seriozisht si do të dukeshin më nje ndryshim të tillë look-u!!!

“Prezantimin“ e pamjes së saj të rë, Rihanna e bëri në festën e firmës së saj “Fenty” në Paris mbrëmjen e kaluar dhe praktikisht, shkëlqeu, duke I bërë të gjitha kokat të kthehen!!!

 

Previous ArticleNext Article