Foto nga ceremonia; martohen Justin dhe Hailey Bieber

Justin  dhe Jailey thanë Po për herë të dytë brenda vitit nëpërmjet një ceremonie që u mbajt këtë të hënë në Karolinën e Jugut.

Ndonëse çifti u kujdes që të mos publikohen foto të nuses dhe dhëndrit, në rrjete sociale janë publikuar imazhe ku duket Hailey e veshur me fustanin e bardhë, dhe një vello të gjatë në kokë.

Në ceremoni ishin të ftuar 154 miq e të afërt të çiftit, ndër ta edhe emra të njohur të shoëbiz-it botëror si Ed Sheeran, Kendall dhe Kylie Jenner, Travis Scott, Usher, Jaden Smith.

Të ftuarit postuan herë pas here foto nga ceremonia e dasmës së çiftit të njohur, ndërsa fansat mezi po presin të shohin imazhet e qarta të Justin dhe Hailey veshur si  nuse dhe dhëndër.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article