Cfarë premtimi i bëri Blero babait të Afronës?

Dasma e tyre ishte madhështore dhe mjaft e mediatizuar; jo me kot, ceremonia e martesës së Bleros dhe Afronës tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Betimet e tij megjithatë, nuk kanë qenë vetëm për Afronën. Blero e tregoi dashurinë për të edhe përmes një zotimi të bërë babait të saj. Në një foto të postuar në krah të tij në rrjetet sociale, dhëndri I ri përcolli dhe këtë mesazh: “Njeriu i cili ma besoj çiken e vet. Te premtoj se nuk do të zhgënjej kurrë Nexhi”.

Lidhja mes tyre ka qenë mjaft e diskutuar, megjithatë gjithcka u mbyll në altar. Blero ka qenë më parë  i martuar me aktoren Teuta Krasniqi, me të cilën ka vajzën Tara.

Previous ArticleNext Article