“Thjesht të du“; sapo u rikthye dhe Flori Mumajesi na cuditi me një deklaratë dashurie, për kë e ka?

Kishte 6 muaj që “ishte zhdukur“  e nuk po ndihej më as në rrjetet sociale. Një ditë më parë sidoqoftë, vëmendja ishte përsëri tek ai. Sigurisht që do të flitej për Florin kur sapo doli në treg kënga “ Jetën tënde“, të cilën e ka krijuar bashkë me Brunon dhe Shkurte Gashin.

Megjithatë, ishte dhe një postim I mëvonshëm I Florit, që zgjoi mjaft kërshëri. Kantautori ka postuar një foto të tijën me mikrofon në dorë duke kënduar, poshtë të cilës shkruan “Thjesht të du“!!

Kaq u desh që të nisnin hamendësimet, se për kë e ka këtë deklaratë “dashurie “, a është ai në ndonjë lidhje të re apo bëhet fjalë përsëri për ndonjë nga ato “ ngacmimet“ që I pëlqen të lëshojë herë pas here, dhe në fund na thotë se e kishte vetëm për muzikën?

 

Previous ArticleNext Article